Heeren, Knechten en Vrouwen. De Geschiedenis van een Amsterdamsche Regenten-Familie in de jaren 1778 tot 1813. De Sans-Culotten 1792-1795.

VAN AMMERS-KÜLLER Jo
Heeren, Knechten en Vrouwen. De Geschiedenis van een Amsterdamsche Regenten-Familie in de jaren 1778 tot 1813. De Sans-Culotten 1792-1795.
5de druk. Hardcover, geïllustreerd linnen, in-8, 468 pp.

"Heeren, Knechten en Vrouwen. De Geschiedenis van een Amsterdamsche Regenten-Familie in de jaren 1778 tot 1813. De Sans-Culotten 1792-1795" is een historisch boek geschreven door Jo van Ammers-Küller. Het boek biedt een diepgaande blik op het leven van een regentenfamilie in Amsterdam tijdens de late 18e en vroege 19e eeuw. Het boek bestrijkt een periode van grote sociale en politieke veranderingen, met inbegrip van de Franse Revolutie en de opkomst van de Sans-Culotten. Het boek is grondig onderzocht en biedt een gedetailleerd beeld van de sociale hiërarchieën, politieke intriges en het dagelijks leven in deze periode. Dit boek is vooral gericht op historici en andere lezers die geïnteresseerd zijn in de geschiedenis van Nederland.

VAN AMMERS-KÜLLER Jo@ wikipedia
€ 15.00